Foton Kuşağı ve Yüksek Benliğimize Dönüşüm

1
542
Dönüşü

“En iyisi evreni ve onun şarkısını anlamaktır, çünkü onun uyumu içsel gerçeğimizi anlatır.”

Hepimiz özellikle bu aralar, etrafımızda gerçekleşen değişimlerin, dönüşümlerin, enerjinin farkındayız ve bir şekilde neler olup bittiğini, neler olacağını anlamaya, çözümlemeye çalışıyoruz. Ben de bu konuda okuduğum Virginia Essene ve Sheldon Nidle’ye ait “Galaktik İnsan” kitabına dayanarak aldığım notlar ve kendi düşüncelerimle oluşturduğum, inandığım bir yazı paylaşmak istedim. Kitabın pdf haline buradan ulaşabilirsiniz. Bana gerçekten faydası oldu, umarım sizlerin hayatına da değer katar ve bir aydınlanma, en azından bir ışık yaratır niyetiyle bu satırları yazıyorum.

Foton Kuşağı ve dönüşüm süreci
Foton Kuşağı ve dönüşüm süreci

Foton Kuşağı güçlü elektromanyetik radyasyona sahiplik eden yoğun bir uzay boşluğu ve bazı x-ışınlarını da içermektedir. Galaksi içerisine akan manyetik bir ışık olarak da tanımlayabiliriz. Bizim gezegenimiz bu evrene ve bu galaksiye büyük ışık vitrinlerinden ya da modellerinden biri haline gelmesi amacıyla konuldu. O tüm bu galaksi için büyük bir odak noktası ya da ışık, sevgi ve bağışlama örneği olacaktır.

Bizim oluşturduğumuz örnekle, birçok kararsız, tereddüt içindeki varlık ya da karanlık varlık Yaradan’ın Gücü’nün inayetinin uygulamasını görecek, böylece onlar da bu örneği takip ederek Zaman’ın Efendileri’nin enerjisi içine yükselebilecekler. Onlar da, birçok kehanette tarif edildiği gibi, gerçekten semavi olan o sonsuz ışık alemine girebilirler. İşte gezegenimizin olacağı budur. Bu, gezegenimizin ve bizim büyük misyonudur. Bizler kaderimizin tamamlanıp gerçekleşeceği çağa girmek üzereyiz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here