KADRAJIMDAN TAŞANLAR

KADRAJIMDAN TAŞANLAR / FOTOĞRAF SERİSİ

Genellikle sokak fotoğrafçılığı ve fotoğraf gezilerinde üretilmiş fotoğraflarım fikir, hazırlık ve üretim aşamalarıyla tamamen bana ait orijinal çalışmalardır ve “an’ı yakalama” temalıdır. Bu açıdan bakınca özgür ve yaratıcı bir süreçten geçen fotoğraflarım “sanat” kaygılı çalışmalardır.

Ömer Kara
Ömer Kara
Yaşamın, doğanın estetiğini, eşsiz anlarını, tesadüflerini ve tezatlarını yakalamak, kadrajlamak, paylaşmak; işte “iki an” arasına sıkışmış hayata verilen en güzel cevap.. ODTÜ Psikoloji (Lisans) Akdeniz Üniversitesi Eğitim Bilimleri (Yüksek Lisans)

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Spotıfy

POPÜLER YAZILAR

“Yapmama”nın gücü adına

Bazen yapmamalı ve durmalıyız ki yeniden harekete geçmek için güç toplayalım, bazen yüklerimizi boşaltmalıyız ki yeni fikirler, hayaller için bahçemizde yer açılsın, bazen ölmeliyiz ki yeniden doğabilelim, bazen susmalıyız ki doğru zamanda doğru şeyler söylemek, kelâm etmek için alan açılsın...

Ev İçi Terliği

Ev İçi Terliği, bir apartman boşluğu öyküsüdür. Bu öykü, fokurdayan apartman boşluklarının bitmeyen kelimeleridir.

Kentsel Demokrasiye Katılım Ve ‘bazı çocukların bayramı’…

Bu yazı, lgbti+ çocukların hakları üzerinden gündem olan gelişmeleri ve kentsel demokrasiye katılım hakkı çerçevesinde Kadıköy Kent konseyi deneyimini konu edinmektedir.
X