Dijital Kolaj -2- / Pırıl Kurbetci

Dijital kolajların yaratım süreci, sadece kafamda yarattığım ve gözümün görmesini istediğim tasarımlara; öğrendiğim her yeni şeyi ekleyerek dünyada yeni bir nokta yaratmasından ibaret. 

Pırıl Kurbetci
Pırıl Kurbetci
Namı diğer Otomatikafa. Bilinçaltı dünyama hoş gelmektesiniz. Çocukluğumdan beri görsel zevklerimin peşinden gideceğime ve bunu hayatımın parçası haline geleceğine inanıyordum. Şu an İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Sanat ve Kültür Yönetimi ve Sahne ve Gösteri Sanatları okuyorum. Bir yandan da analog ve dijital kolaj yapmaktayım. Görsel olarak eşleşen parçaları bulup bunlarla kompozisyonlar oluşturarak kendi tasarımlarımı üretiyorum.

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Spotıfy

POPÜLER YAZILAR

“Yapmama”nın gücü adına

Bazen yapmamalı ve durmalıyız ki yeniden harekete geçmek için güç toplayalım, bazen yüklerimizi boşaltmalıyız ki yeni fikirler, hayaller için bahçemizde yer açılsın, bazen ölmeliyiz ki yeniden doğabilelim, bazen susmalıyız ki doğru zamanda doğru şeyler söylemek, kelâm etmek için alan açılsın...

Ev İçi Terliği

Ev İçi Terliği, bir apartman boşluğu öyküsüdür. Bu öykü, fokurdayan apartman boşluklarının bitmeyen kelimeleridir.

Kentsel Demokrasiye Katılım Ve ‘bazı çocukların bayramı’…

Bu yazı, lgbti+ çocukların hakları üzerinden gündem olan gelişmeleri ve kentsel demokrasiye katılım hakkı çerçevesinde Kadıköy Kent konseyi deneyimini konu edinmektedir.
X