Macralien Özel Tasarımlar

Tasarımlar doğal taşlar kullanılarak makrome tekniği ile Macralien ailesi tarafından üretilmiştir. Makrome; araçsız, elle yapılan ve birbiri arasından geçirilen ipliklerin meydana getirdiği düğümlerle gelişen bir düğümleme sanatıdır. Doğal taşlar şifa taşları olarak da bilinir ve insanın enerjisini düzenleyerek kişi üzerinde olumlu etkiler yaratır.

Güzel ve değerlidir elemeği tasarımlar

Macralien
Macralienhttp://shopier.com/Macralien
Merhaba. Biz gezgin bir çiftiz, 6 yıl önce şehirdeki hayatımızı bırakıp sırt çantalarımızla çıktık yola. Kendimiz için yaptığımız makrome* takılar çok beğenilince yolda geçim kaynağımız oldu. Ülkemizin her köşesini gezip 3 ülkeye seyahat ettik. Sevgiyle tasarladığımız takılar sahiplerine tılsım oluyor. Bu çok keyifli bir yolculuk. Gezgin yaşamımız ve karavan hayalimiz için elimizden ve gönlümüzden geldiğince tasarlıyoruz, aldığın her takıyla yoldaş ol hayallerimize. Makrome araçsız, elle yapılan ve birbiri arasından geçirilen ipliklerin meydana getirdiği düğümlerle gelişen bir düğümleme sanatıdır.

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Spotıfy

POPÜLER YAZILAR

NEOLİBERALİZME İNSAN HAKLARI PENCERESİNDEN BAKIŞ

Neoliberalzim ile insan hakları anlayışının siyasi ve medeni haklar bağlamında uyuştuğu görülürken, ekonomik ve sosyal hakların birey özgürlüğünü olumsuz etkileyecek bir devlet formu getireceğini savunan noeliberal görüş, bu haklar bağlamında insan hakları anlayışının dışına çıkar. Neoliberal özgürlük anlayışı ile insan haklarının özgürlük anlayışı birbirinden farklıdır. Neoliberal anlayışta kapitalist şirketlerin özgürlüğü bireylerin özgürlüğüne ve insan haklarının ekonomik ve sosyal kısımlarına yeğ tutulmaktadır.

LİLİTH: “9 KERE LEYLA”NIN HATIRLATTIĞI BİR KADIN

Lilith’in savunmasıyla başlayan film Leyla’nın ölümsüz Lilith’e dönüşmesi ve bize hikayesini anlatmasıyla son buluyor. Ne yaparsa yapsın şeytanlaştırılmaktan kurtulamayan Lilith bir de böyle deneyeyim, erkeklerin istediği gibi olayım diye domestik rolleri kabul etmiş, evinin kadını olmaya razı gelmiştir. Ancak böyle yaptığında da yine sonuç aynıdır. Oğlu bile onun düşmanı olarak karşısındadır. Neden? Oğul da bir erkektir de ondan.

“Yapmama”nın gücü adına

Bazen yapmamalı ve durmalıyız ki yeniden harekete geçmek için güç toplayalım, bazen yüklerimizi boşaltmalıyız ki yeni fikirler, hayaller için bahçemizde yer açılsın, bazen ölmeliyiz ki yeniden doğabilelim, bazen susmalıyız ki doğru zamanda doğru şeyler söylemek, kelâm etmek için alan açılsın...
X