Macralien Özel Tasarımlar

Tasarımlar doğal taşlar kullanılarak makrome tekniği ile Macralien ailesi tarafından üretilmiştir. Makrome; araçsız, elle yapılan ve birbiri arasından geçirilen ipliklerin meydana getirdiği düğümlerle gelişen bir düğümleme sanatıdır. Doğal taşlar şifa taşları olarak da bilinir ve insanın enerjisini düzenleyerek kişi üzerinde olumlu etkiler yaratır.

Güzel ve değerlidir elemeği tasarımlar

Macralien
Macralienhttp://shopier.com/Macralien
Merhaba. Biz gezgin bir çiftiz, 6 yıl önce şehirdeki hayatımızı bırakıp sırt çantalarımızla çıktık yola. Kendimiz için yaptığımız makrome* takılar çok beğenilince yolda geçim kaynağımız oldu. Ülkemizin her köşesini gezip 3 ülkeye seyahat ettik. Sevgiyle tasarladığımız takılar sahiplerine tılsım oluyor. Bu çok keyifli bir yolculuk. Gezgin yaşamımız ve karavan hayalimiz için elimizden ve gönlümüzden geldiğince tasarlıyoruz, aldığın her takıyla yoldaş ol hayallerimize. Makrome araçsız, elle yapılan ve birbiri arasından geçirilen ipliklerin meydana getirdiği düğümlerle gelişen bir düğümleme sanatıdır.

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Spotıfy

POPÜLER YAZILAR

“Yapmama”nın gücü adına

Bazen yapmamalı ve durmalıyız ki yeniden harekete geçmek için güç toplayalım, bazen yüklerimizi boşaltmalıyız ki yeni fikirler, hayaller için bahçemizde yer açılsın, bazen ölmeliyiz ki yeniden doğabilelim, bazen susmalıyız ki doğru zamanda doğru şeyler söylemek, kelâm etmek için alan açılsın...

Ev İçi Terliği

Ev İçi Terliği, bir apartman boşluğu öyküsüdür. Bu öykü, fokurdayan apartman boşluklarının bitmeyen kelimeleridir.

Kentsel Demokrasiye Katılım Ve ‘bazı çocukların bayramı’…

Bu yazı, lgbti+ çocukların hakları üzerinden gündem olan gelişmeleri ve kentsel demokrasiye katılım hakkı çerçevesinde Kadıköy Kent konseyi deneyimini konu edinmektedir.
X