Başka Mutfak

Ekibimizle Tanışın...

Armağan Aziz KAYMAKÇI

Ben Armağan Aziz Kaymakçı. 27 yaşında mütevazi olmayı pek de beceremeyen obsesif, agresif, hırslı biraz zeki ve biraz da melankolik bir adamım.

Aytekin AKTAŞ

Avukat, İnsan Hakları Hukukçusu, hakikat bükücü ve yaşam aşığı... Rıza Şehri'ne doğru sonsuz bir yolculukta... Arar iken arınmaca, bulduk deyip yanılmaca, hem zahiri hem bâtınî, aşka düşüp yol olmaca...

Bora EREŞİCİ

Çok işim var çook...

Mine BARIŞGAN

Diş hekimiyim. Yaşarken attığım her adımda bir parça daha özgürleştiğimi hissediyorum. İsteyerek veya mecburen içine düştüğümüz bütün durumlar ilgimi çekiyor. Hamdım, pişiyorum, yanmamayı umarak…

Şebnem MUSLU

Şebnem M. (Seramik, Mandala, Sanat Terapisi, vesaire vesaire...) “Hayal ettiğiniz her şey gerçektir. “ Aşk ile...

Elif Sıla AŞIK

Avukat. Yaşam sanatında dayanışır, sosyalizm ve hukuk çalışır. Sinema, Klasik Batı Müziği ve Şiir doğurur.

Yazı Ece Köz

Merhabalarnarlar! Bedenimi aynada görüp sınırlarının olduğunu zannetmeye başladığımdan beri hareket ediyorum. Yüzümdeki dönüşümlerin, ruhumdaki iz/le/n/meler olduğunu sezmeye başladığımdan beri bakıyorum, görüyorum. Elde var Yazı Ece Köz.

Remzi ÖZMEN

Aşk yolcusu, dansın gezgin mavi ruhu, sanat ve evren, şifacı, kendi halinde, kendince…

Emrullah KAÇMAZ

Hissiyatını o anda kavrayabildiğim ve bugüne taşıyabildiğim hatırayla.. “müminin kâbe yeridir kâfirin puthanedir, aşığın dost eşiğidir kâbe ve puthanesi.”

Yüzen ÇİMEN

Cihan Bilge ya da Yüzen Çimen. Elektronik tabanlı saykedelik müzik üreticisi. Azcık da dövmeci, dansçı, senarist, diş hekimi. “Yüzen Çimen” planlanmış anlam ihtiva etmez, en anlamlı yanı da budur.

Niyazi USLU

İstanbul Üniversitesi Kadın Çalışmaları Anabilim dalında tez aşamasında bi öğrenci, Lambdaistanbul LGBTİ Dayanışma Derneği’nde bi gönüllü, STGM Sivil Toplum Okulu’nda ve İnsan Hakları Okulu’nda bi katılımcı, Kadıköy Kent Konseyi LGBTİ+ Meclisi yürütme kurulunda bi üye.

Dilara KAYMAKÇI

Dilara. Mesleki deformasyondan olsa gerek; hayata karşı estetik kaygı güden, yeni mekanlarda ve sokaklarda kaybolmayı seven, etrafını sık sık fotoğraf makinesinin kadrajından izleyen birisi. he bi’ de mimar.

Şeyda KOSKA

Okur, yazar, çizer... Psikoloji, Felsefe ve Sanat meraklısı... Her şeye ve aşka aşık...

X