WhatsApp Image 2023-08-29 at 18.55.17

Armağan Aziz Kaymakçı

Kurucu
Kim midir Armağan Aziz Kaymakçı? İstanbul doğumlu, 30’larında, mütevazi olmayı pek de beceremeyen obsesif, agresif, hırslı, biraz zeki ve biraz da melankolik bir adam. Bazen de sadece insan. Herkes gibi.. Yazar, çizer arada sırada oynar..

avukat-aytekin-aktas-2-scaled

Aytekin Aktaş

Kurucu
Hukukçu, Hakikatçi, İnatçı, Rıza Şehri'ne doğru sonsuz bir yolculukta; Arar iken arınmaca, bulduk deyip yanılmaca, hem zahiri hem bâtınî, aşka düşüp yol olmaca...

Başka Mutfak

Mine Barışgan

Sosyal Medya
Diş hekimiyim. Yaşarken attığım her adımda bir parça daha özgürleştiğimi hissediyorum. İsteyerek veya mecburen içine düştüğümüz bütün durumlar ilgimi çekiyor. Hamdım, pişiyorum, yanmamayı umarak…

Başka Mutfak

Paydaş Mehmed

Genel Koordinatör
Manisa'da doğdu. Zamanında gezgindi, şimdilerde İzmir'de Sanat Tarihi okuyor. Sıkı bir öğrenci ama sadece hoşuna giden şeyler aklında kalıyor. Sanatın ezberinden çok deneyimiyle ilgileniyor. Görsel Sanatlar ve Müzik gibi sanatın bazı alanlarında da üretmeye ve öğrenmeye devam ediyor.

Başka Mutfak

Arda Duvarcı

Grafik Tasarım
İzmir'de yaşar, tasarım ve edebiyat ile ilgilenir.
Kültür, sanat ve sosyoloji alanlarını çalışır.

Başka Mutfak

Mahmut Kandemir

Yazılım Geliştiricisi
İzmir'de yaşar,
Başka Mecra'da yazar, ancak yalnızca kod yazar.

Başka Mutfak

Buket Yalçın

Editör
Düsseldorf'ta psikoloji lisans öğrencisi; toplumsal cinsiyet, göç, siyaset alanlarında okur, yazar, çizer.

WhatsApp Image 2023-03-24 at 12.48.09

Yalın Fındık

Editör
Eleştirel coğrafyacı, diş hekimi, müzisyen. Radikal mekansal praksisler için çeşitli projelerde aktif olmaya çalışan, dolanıp yazıp çizen Öylece Köyü ailesinden bir yaşam aşığı.

Başka Mutfak

Berkay Üstün

Editör
2019 yılının Ocak ayında Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum. İnsanın dünyadaki maksadının manevi olgunlaşma olduğuna ve olgunlaşmanın ancak kişinin kendisini ve çevresindeki doğayı dinleyerek mümkün olabileceğine inanıyorum.

(Visited 633 times, 1 visits today)
Kapat
error: İçerik Korunmaktadır / Content is protected !!