SENCAN GÜRBÜZ ~ KOYVERDİN GİTTİN

Koyverdin Gittin Beni

Koyverdin gittin beni oy

Koyverdin gittin beni

Allahından bulasın oy

Allahından bulasın

Kimse almasın seni

Yine bana kalasın

Sevdiğim senin aşkın

Ciğerlerimi dağlar

Hiç mi düşünmedin sen

Hiç mi düşünmedin sen

Sevdiğin böyle ağlar

Sevdiğin böyle ağlar

Gelevera deresi oy

Gelevera deresi iki dağın arası oy

İki dağın arası

Yüzünden silinmesin

Bıçağımın yarası

Sencan Gürbüz ~ Koyverdin Gittin

Video Record: Şenol Günel

Video Edit: Sencan Gürbüz

Kayıt: UA Apollo Twin

Video: Fujifilm X-t3 / Gopro 7

Loop: VoiceLive 3 Extreme

Sencan Gürbüz
sencan gürbüz
sencan gürbüz
15 yaşından itibaren yazdığı şarkıları yavaş yavaş gün yüzüne çıkarmaya başlayan Sencan Gürbüz, 2017 yılında ''Sönmez Ateşleyin'' ve 2018 yılında ''Yansın'' isimli tekli çalışmalarını yayınladı. Kendi duygularından ve çevresindeki duygulardan beslenen sanatçı kalbini sana açıyor. Yazdığı şarkıların müziklerini de kendisi yapan Sencan müzikal yolculuğun sonsuzluğuna ve kendini geliştirmenin sonunun gelmeyeceğine inanıyor.
Önceki İçerikGün Batımının Peşinde
Sonraki İçerikSİHİRLİ OT

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Spotıfy

POPÜLER YAZILAR

NEOLİBERALİZME İNSAN HAKLARI PENCERESİNDEN BAKIŞ

Neoliberalzim ile insan hakları anlayışının siyasi ve medeni haklar bağlamında uyuştuğu görülürken, ekonomik ve sosyal hakların birey özgürlüğünü olumsuz etkileyecek bir devlet formu getireceğini savunan noeliberal görüş, bu haklar bağlamında insan hakları anlayışının dışına çıkar. Neoliberal özgürlük anlayışı ile insan haklarının özgürlük anlayışı birbirinden farklıdır. Neoliberal anlayışta kapitalist şirketlerin özgürlüğü bireylerin özgürlüğüne ve insan haklarının ekonomik ve sosyal kısımlarına yeğ tutulmaktadır.

LİLİTH: “9 KERE LEYLA”NIN HATIRLATTIĞI BİR KADIN

Lilith’in savunmasıyla başlayan film Leyla’nın ölümsüz Lilith’e dönüşmesi ve bize hikayesini anlatmasıyla son buluyor. Ne yaparsa yapsın şeytanlaştırılmaktan kurtulamayan Lilith bir de böyle deneyeyim, erkeklerin istediği gibi olayım diye domestik rolleri kabul etmiş, evinin kadını olmaya razı gelmiştir. Ancak böyle yaptığında da yine sonuç aynıdır. Oğlu bile onun düşmanı olarak karşısındadır. Neden? Oğul da bir erkektir de ondan.

“Yapmama”nın gücü adına

Bazen yapmamalı ve durmalıyız ki yeniden harekete geçmek için güç toplayalım, bazen yüklerimizi boşaltmalıyız ki yeni fikirler, hayaller için bahçemizde yer açılsın, bazen ölmeliyiz ki yeniden doğabilelim, bazen susmalıyız ki doğru zamanda doğru şeyler söylemek, kelâm etmek için alan açılsın...
X