Leyl Art Gallery ~ 1

Leyl Art Gallery ...

Leyl Art Gallery
Leyl Art Galleryhttps://www.leyl.art/
2014 yılından beri Üsküdar'daki mağazamızda faaliyet göstermekteyiz. Bugüne dek antika ve resim alanında yüzlerce koleksiyoner ve sanatsevere hizmet verdik. Aradan geçen kısacık zaman içinde edindiğimiz bilgi ve deneyimi hayatımızı ele geçiren teknoloji ve internet çağının gereksinimlerini yerine getirmek adına online müzayedecilik alanında göstermeye karar verdik. "Sanat Uygarlığın İmzasıdır" mottosu ile çıktığımız bu yolda nice koleksiyoner ve sanatsevere binlerce eser kazandırdık. Vizyonumuz, bir gün her evde bir sanat eseri olması ve sanatın toplumsal yaşam alanlarını sınıf gözetmeksizin herkes ve her şey için uyumlu hale getirmesini sağlamaktır. Misyonumuz, sanatı toplumun tüm katmanlarına yaymak ve toplumun bütün fertleri için bir gelişim aracı olmasını sağlamaktır. Bir kez daha yinelemekle "Sanat Uygarlığın İmzasıdır."
Önceki İçerikBAŞKA MECRA 1 YAŞINDA !
Sonraki İçerikDELİLİĞİM…

BENZER İÇERİKLER

YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Spotıfy

POPÜLER YAZILAR

NEOLİBERALİZME İNSAN HAKLARI PENCERESİNDEN BAKIŞ

Neoliberalzim ile insan hakları anlayışının siyasi ve medeni haklar bağlamında uyuştuğu görülürken, ekonomik ve sosyal hakların birey özgürlüğünü olumsuz etkileyecek bir devlet formu getireceğini savunan noeliberal görüş, bu haklar bağlamında insan hakları anlayışının dışına çıkar. Neoliberal özgürlük anlayışı ile insan haklarının özgürlük anlayışı birbirinden farklıdır. Neoliberal anlayışta kapitalist şirketlerin özgürlüğü bireylerin özgürlüğüne ve insan haklarının ekonomik ve sosyal kısımlarına yeğ tutulmaktadır.

LİLİTH: “9 KERE LEYLA”NIN HATIRLATTIĞI BİR KADIN

Lilith’in savunmasıyla başlayan film Leyla’nın ölümsüz Lilith’e dönüşmesi ve bize hikayesini anlatmasıyla son buluyor. Ne yaparsa yapsın şeytanlaştırılmaktan kurtulamayan Lilith bir de böyle deneyeyim, erkeklerin istediği gibi olayım diye domestik rolleri kabul etmiş, evinin kadını olmaya razı gelmiştir. Ancak böyle yaptığında da yine sonuç aynıdır. Oğlu bile onun düşmanı olarak karşısındadır. Neden? Oğul da bir erkektir de ondan.

“Yapmama”nın gücü adına

Bazen yapmamalı ve durmalıyız ki yeniden harekete geçmek için güç toplayalım, bazen yüklerimizi boşaltmalıyız ki yeni fikirler, hayaller için bahçemizde yer açılsın, bazen ölmeliyiz ki yeniden doğabilelim, bazen susmalıyız ki doğru zamanda doğru şeyler söylemek, kelâm etmek için alan açılsın...
X